Dla kogo

Kiedyś życie było prostsze. Krawiec mógł być całe życie krawcem, lekarz – lekarzem. Ludzie nie byli, tak jak dziś, zasypywani mnóstwem informacji. Wiedza przyswojona w szkole czy na studiach wystarczała do dobrego wykonywania zawodu. Nowości pojawiały się stopniowo i zawsze był czas na ich opanowanie.

Wszystko to zmieniło się wraz z dynamicznym rozwojem technologii informacyjnych. Oddziaływaniu technologiom podlegają metody współpracy, rozwój osobisty i zawodowy. Mają one wielki wpływ na to jak ludzie pracują, odpoczywają, uczą się. Coraz częściej są one narzędziem wspierającym naukę, środkiem komunikowania się. Ich nieustające zmiany wręcz wymuszają ustawiczne kształcenie.

Platforma edukacyjna WikiAkademia została stworzona z myślą o tych, którzy chcą się rozwijać, pragną świadomie kierować swoim życiem powodując jego pozytywny rozwój.

Naszą ofertę kierujemy do:

Każdy z naszych produktów przygotowany jest zgodnie z potrzebami konkretnej grupy Klientów.

Klient indywidualny

Każdy, kto chce zadbać o swój rozwój, poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, poszukać praktycznych sposobów na rozwiązanie problemów zawodowych i osobistych, nawiązać nowe kontakty znajdzie wśród naszych propozycji odpowiedni dla siebie produkt.

Wraz z profesjonalnie i atrakcyjnie przekazywaną wiedzą zapewniamy dużo pozytywnych emocji, dobrej zabawy i humoru.

Dla osób indywidualnych prowadzimy szkolenia oraz coaching i doradztwo z następującego zakresu:

Organizacje

Zdalne szkolenia i wymiana wiedzy są coraz popularniejsze. Dla pracodawcy ich zaletą są niższe koszty przy jednoczesnym podniesieniu kwalifikacji i wzrostu motywacji pracownika, co przełoży się na lepsze wykonywanie zadań. Pracownik zaś może dowolnie wybrać czas i miejsce korzystania ze szkolenia, poszerzyć swoje kompetencje, co daje większe możliwości awansu.

Szkolenia prowadzone na naszej platformie są atrakcyjne zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Przekazywane informacje praktyczne zastosowanie w życiu zawodowym każdego uczestnika a treść merytorycznie dostosowana do konkretnej grupy użytkowników.

Proponujemy:

  • Szkolenia dedykowane na platformie edukacyjnej.
    Nasi trenerzy to profesjonaliści w swoich dziedzinach. Zapewniają autorskie ujęcia oferowanych tematów wsparcie, inspirują do wymiany doświadczeń i poszukiwania praktycznych rozwiązań, przekazują informację zwrotną. Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym, grupowym lub hybrydowym.
  • Dzierżawę platformy do prowadzenia własnych szkoleń.
    Oferujemy miejsce na naszej platformie. Zapewniamy obsługę administracyjną i ciągły dostęp. Służymy pomocą techniczną i merytoryczną.
  • Całościowe wdrażanie projektów szkoleniowych do organizacji.
    Przy chęci prowadzenia szkoleń internetowych na własnej platformie możemy skonfigurować system dostosowany do potrzeb organizatora szkoleń, zapewnić funkcjonowanie systemu i jego dostępność kursów dla uczestników a także szkolenie moderatorów i autorów kursów.

Współpraca z trenerami

Osoby zainteresowane prowadzeniem szkoleń lub doradztwa w Internecie mogą współdzielić z nami platformę edukacyjną. Oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne podczas opracowywania szkoleń i wdrażania ich na platformę, wspólnego przygotowania oferty szkoleniowej, prowadzenie promocji i pozyskiwanie Klientów.

Zapraszamy do współpracy autorów kursów internetowych i/lub skryptów szkoleniowych oraz trenerów, moderatorów, coachów i doradców. Zainteresowane osoby, firmy prosimy o kontakt:
e-mail: kontakt@wikiakademia.pl
Tel. +48 502 735 350