Organizacje

Zdalne szkolenia i wymiana wiedzy są coraz popularniejsze. Dla pracodawcy ich zaletą są niższe koszty przy jednoczesnym podniesieniu kwalifikacji i wzrostu motywacji pracownika, co przełoży się na lepsze wykonywanie zadań. Pracownik zaś może dowolnie wybrać czas i miejsce korzystania ze szkolenia, poszerzyć swoje kompetencje, co daje większe możliwości awansu.

Szkolenia prowadzone na naszej platformie są atrakcyjne zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Przekazywane informacje praktyczne zastosowanie w życiu zawodowym każdego uczestnika a treść merytorycznie dostosowana do konkretnej grupy użytkowników.

Proponujemy:

  • Szkolenia dedykowane na platformie edukacyjnej.
    Nasi trenerzy to profesjonaliści w swoich dziedzinach. Zapewniają autorskie ujęcia oferowanych tematów wsparcie, inspirują do wymiany doświadczeń i poszukiwania praktycznych rozwiązań, przekazują informację zwrotną. Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym, grupowym lub hybrydowym.
  • Dzierżawę platformy do prowadzenia własnych szkoleń.
    Oferujemy miejsce na naszej platformie. Zapewniamy obsługę administracyjną i ciągły dostęp. Służymy pomocą techniczną i merytoryczną.
  • Całościowe wdrażanie projektów szkoleniowych do organizacji.
    Przy chęci prowadzenia szkoleń internetowych na własnej platformie możemy skonfigurować system dostosowany do potrzeb organizatora szkoleń, zapewnić funkcjonowanie systemu i jego dostępność kursów dla uczestników a także szkolenie moderatorów i autorów kursów.