Odchudzanie przez ubranie

Zarezerwuj

Szkolenie on-line o proporcjach każdej sylwetki, podkreślające sposoby wysmuklania optycznego.

KATEGORIA:
RODZAJ KURSU: On-line: kurs grupowy
TRENER: Beata Radomyska
TERMIN: --
CZAS TRWANIA: 6 tygodni
CENA: 300,00 zł

Zanim ujrzysz na wadze upragnione cyfry, własne szczuplejsze odbicie w lustrze i w oczach innych możesz zyskać już teraz. Dzięki spotkaniu z grupą pasjonatów „odchudzania przez ubrania” możesz rozpocząć odchudzanie optyczne pod okiem doświadczonej stylistki. Dzięki uczestnictwu w tym kursie nauczysz się wysmuklać całą sylwetkę lub wybrane partie ciała. Twoje zakupy od teraz będą przemyślane i celowe, pasujące do pozostałych elementów garderoby. Dzięki zastosowaniu przyswojonej na kursie wiedzy, poczujesz się bardziej komfortowo, a co najważniejsze szczuplej.

Korzyści
6 umiejętności w 6 tygodni

PROGRAM:

  1. Poznanie zasad stylizacji i praktyczny trening ich stosowania.
  2. Uzyskanie wiedzy o proporcjach.
  3. Większa pewność podczas zakupów.
  4. Umiejętność świadomego stosowania dodatków.
  5. Wysmuklenie optyczne własnej sylwetki.
  6. Umiejętność noszenia garderoby w zestawach

Beata Radomyska – Trener wizażu i osobista stylistka. Specjalizuje się w kreowaniu wizerunku osób. Ma duże doświadczenie w pracy z urzędami, firmami i klientami prywatnymi. Posiada uprawnienia nadane przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie – Mistrz w zawodzie – wizażystka. Prowadzi firmę szkoleniową – uczy pasjonatów wizażu. Z wykształcenia jest magistrem pedagogiki. Opracowała nową unikalną metodę – ”stylizację holistyczną”, której podstawą jest to, aby makijaż i stylizacja były spójne z osobą na wielu płaszczyznach, dopasowane do cech charakteru, temperamentu, indywidualizmu klientki, nastroju, fazy życia, ale też stopnia rozwoju osobistego oraz samooceny i poziomu akceptacji własnych ograniczeń.

* UWAGA: Uruchomienie kursu przy minimalnej grupie 10 uczestników – możliwe przesunięcie terminu rozpoczęcia jeśli nie zbierze się minimum.

Zarezerwuj